HTML hit counter - Quick-counter.net
Son Dakika
18 Aralık 2018 Salı

22. DÜNYA PETROL KONGRESİ, SOCAR’IN CO-HOST SPONSORLUĞUNDA BAŞLIYOR

07 Temmuz 2017 Cuma, 18:12
erdogan sahin sport

22. DÜNYA PETROL KONGRESİ, SOCAR’IN CO-HOST SPONSORLUĞUNDA BAŞLIYOR
Enerji sektörünün en büyük buluşması olan 22. Dünya Petrol Kongresi, SOCAR’ın Co-Host sponsorluğunda 9-13 Temmuz tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Etkinlikte, SOCAR Yönetim Kurulu Başkanı Rövnag Abdullayev ve SOCAR Türkiye Operasyon Başkanı Emil Eminov konuşmacı olarak yer alacak.
Türkiye’de ilk kez düzenlenecek 22. Dünya Petrol Kongresi (WPC), Azerbaycan Devlet Petrol Şirketi SOCAR’ın Co-Host sponsorluğunda başlıyor. 9-13 Temmuz 2017 tarihleri arasında yerli ve yabancı üst düzey yetkililerin katılımıyla İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek etkinlikte SOCAR Yönetim Kurulu Başkanı Rövnag Abdullayev ve SOCAR Türkiye Operasyon Başkanı Emil Eminov konuşmacı olarak yer alacak.
1933 yılından itibaren düzenlenen ve dünya enerji sektörünün en büyük buluşması olarak kabul edilen WPC, Türkiye’de ‘Enerji Geleceğimize Köprüler’ temasıyla düzenleniyor. Kongreye siyaset dünyası ile yerli ve yabancı şirketlerin üst düzey yöneticilerini de kapsayan 5 binin üzerinde katılımcı bekleniyor. 22. Dünya Petrol Kongresi kapsamındaki yuvarlak masa toplantıları, çalışma grupları ile teknik forumlar ve panellerde; petrol sektörü ile konvansiyonel ve konvansiyonel olmayan enerji kaynaklarının geleceği, enerji verimliliğine yönelik küresel politikalar, altyapı ve yatırım imkânları ile düşük karbonlu çözümler ele alınacak.
Kongreye SOCAR ve SOCAR Türkiye’den de en üst düzeyde katılım gerçekleşecek. SOCAR Yönetim Kurulu Başkanı Rövnag Abdullayev, 10 Temmuz’da ‘Enerji Geleceğimize Köprüler İnşa Etmek’ temasıyla düzenlenecek oturumda bir konuşma yapacak. SOCAR Türkiye Operasyon Başkanı Emil Eminov’un da konuşmacı olarak yer alacağı kongreye, SOCAR Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Vagif Aliyev ile SOCAR Türkiye CEO’su Zaur Gahramanov da katılacak.
22. DÜNYA PETROL KONGRESİ, SOCAR’IN CO-HOST SPONSORLUĞUNDA BAŞLIYOR

2 Yorum

  1. Ibo Pilavov

    Cuma Kasım 3rd, 2017 at 04:44 ÖÖ

    Beşiktaş’ın maçında niye ilan vermiyo Socar? 

  2. Eminoglu

    Çarşamba Şubat 14th, 2018 at 08:17 ÖÖ

    Helal olsun. Bu çirkin kişileri Davos da şamar oğlanı yaptılar.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Currency by Boom.ge