HTML hit counter - Quick-counter.net
Son Dakika
18 Aralık 2018 Salı

Ajara Textile şirketi Poti’de yeni tekstil fabrikasının açılışını Bakan Kumsishvili ve Büyükelçi Yazgan ile yaptı.

24 Şubat 2018 Cumartesi, 20:26
erdogan sahin sport

Ajara Textile şirketi Poti’de yeni tekstil fabrikasının açılışını Bakan Kumsishvili ve Büyükelçi Yazgan ile yaptı.
Ajara Textile şirketinin yeni tekstil fabrikası, Gürcistan Ekonomi ve Sürüdürülebilir Kalkınma Bakanı Dimitry Kumsishvili ve Büyükelçi Fatma Ceren Yazgan’ın katılımıyla dün Poti’de açıldı. Bakan Kumsishvili açılışta gerçekleştirdiği konuşmada “Produce in Georgia” programının parçası olan fabrika için Ajara Textile’in Başkanı Cemal Bilgingüllüoğlu’ya tebriklerini iletti.
Ajara Textile, söz konusu fabrika ile çoğunluğu kadın olan 3 bin kişiye istihdam sağlayarak, Gürcistan’da kadın istihdamına da destek olmaktadır.
Ajara Textile’i tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
გუშინ ფოთში საქართველოს ეკონომიკისა და მდგრადი განვითარების მინისტრ ბატონ დიმიტრი ქუმსიშვილისა და ელჩ ფატმა ჯერენ იაზგანის მონაწილეობით, ფირმა „აჭარა ტექსტილის“ ახალი საფეიქრო ფაბრიკა გაიხსნა. გახსნის ცერემონიაზე მინისტრმა ქუმსიშვილმა აღნიშნა, რომ ფაბრიკა “Produce in Georgia” პროგრამის ნაწილს წარმოადგენს და „აჭარა ტექსტილის“ ხელმძღვანელს ბატონ ჯემალ ბილგინგულლუოღლუს ახალი ფაბრიკა მიულოცა.
„აჭარა ტექსტილი“ ამ ფაბრიკაში დაასაქმებს 3 ათას ადამიანს, რომელთა დიდი ნაწილი ქალია, რითაც მხარს უჭერს და თავისი წვლილი შეაქვს საქართველოში ქალთა დასაქმების საკითხში.
ვულოცავთ „აჭარა ტექსტილს“ და მომავალშიც წარმატებებს ვუსურვებთ.

ვულოცავთ „აჭარა ტექსტილს“ და მომავალშიც წარმატებებს ვუსურვებთ.acara basarısıAjara Textile’i tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.Ajara Textile şirketi Poti’de yeni tekstil fabrikasının açılışını Bakan Kumsishvili ve Büyükelçi Yazgan ile yaptı.
Ajara Textile şirketinin yeni tekstil fabrikası,

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Currency by Boom.ge