HTML hit counter - Quick-counter.net
Son Dakika
13 Kasım 2018 Salı

BAŞBAKAN GİORGİ KVİRİKASHVİLİ, PORTA BATUMİ TOWER’U ZİYARET ETTİ

18 Mart 2016 Cuma, 16:05


erdogan sahin sport

BAŞBAKAN GİORGİ KVİRİKASHVİLİ, PORTA BATUMİ TOWER’U ZİYARET ETTİ

Sistem İnşaatın yaklaşık 70 milyon Amerikan Doları yatırımı olan Porta Batumi Tower, Gürcistan’ın en yüksek binası,43 katan oluşan çok fonksiyonlu Kulenin ilk temeli Haziran 2013 de atıldığı Porta Batumi Tower Haziran 2016 da hizmete geçeceği belirtildi.

Gürcistan Başbakanı Giorgi Kvirikashvili, Acara Özerk Cumhuriyeti Başkanı Archil Khabadze ,Maliye ve Ekonomi Bakanı David Baladze ,T.C. Tiflis Büyükelçisi Levent Gümrükçü ve T.C. Batum Başkonsolosu Yasin Temizkan’ın 16.03.2016 tarihin de Porta Batumi Tower’ı ziyaret ettiler.  İnşaat Hakkın da yapımcı firma Sistem İnşaat Yönetim Kurlu Başkanı Burak Başlar ve Proje Müdürü Ali Kaya protokole bilgiler verdi. Porta Batumi Tower da 12 dubleks dairenin Deniz ve Dağ manzarasını gören,100 odalı otel, Cafe-Bar, Binanın alt katında Alışveriş merkezleri ve oto parktan oluşacağı belirtildi.

Gürcistan’ın yeni vizyonu ve Batum’un simgeleri arasına gireceği aşikâr olan, Porta Batumi Tower ülkenin turizm ve ekonomisine büyük bir katkı sağlayacağı görünüyor.

BAŞBAKAN GİORGİ KVİRİKASHVİLİ, PORTA BATUMİ TOWER’U ZİYARET ETTİ 2

BAŞBAKAN GİORGİ KVİRİKASHVİLİ, PORTA BATUMİ TOWER’U ZİYARET ETTİ 33

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Currency by Boom.ge