HTML hit counter - Quick-counter.net
Son Dakika
19 Ekim 2018 Cuma

Batum Havalisi Gürcü Kültür Derneği Başkanı Ali Kemal Kılıç, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

24 Haziran 2017 Cumartesi, 18:46
erdogan sahin sport

Batum Havalisi Gürcü Kültür Derneği Başkanı Ali Kemal Kılıç, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Başkan Ali Kemal Kılıç; ‘’Bayramlar; sevginin, paylaşmanın, dayanışmanın, dargınlıkları aradan kaldırıp yeniden kucaklaşmanın, duygu birliğinin en üst noktaya çıktığı günlerdir. Böyle günlerde, yanı başımızdan başlayarak, bu bayram iklimini elimizin uzandığı her yere taşımalı, yaşanan acıları da, sevinçlerimiz gibi paylaşmalıyız.’’ Dedi.
Başkan Kılıç Sözlerinin devamında Kılıç; ‘’Dayanışmayı ve yardımlaşmayı güçlendiren, sıkıntı ve kaygılardan uzaklaştıran, ortak duygularda buluşturan bayramlar, huzur ve coşku kaynağıdır. Huzur ve barışın egemen olduğu, adalet ve hukukun gözetildiği, savaş, terör ve yoksulluğun geride kaldığı bir dünya için bayramların, insanlık âlemine, insanca yaşamak adına, yeni imkânlar getirmesini diliyorum.
Bayramlar, yalnızlaşan modern insanlara, kendini ve çevreyi fark etme imkânı sağlar. Topluma sevgiyi ve dostluğu paylaşma imkânı sunar. Bayramlar, milli ve dini hislerimizi artıran, akrabalık bağlarını kuvvetlerinden, toplumsal hayatı canlandıran özel günlerdir. Kardeşlik ve dostluk bağlarımızı güçlendiren, Ramazan Bayramının, milletimize huzur, mutluluk getirmesi temennisi Batum Havalisi hemşerilerimin ve Tüm İslam âleminin bayramlarını kutluyor, selam ve saygılarımı sunuyorum “dedi.

Bayramlar; sevginin, paylaşmanın, dayanışmanın

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Currency by Boom.ge