HTML hit counter - Quick-counter.net
Son Dakika
15 Aralık 2018 Cumartesi

Cemre Kamacıoğlu ‘Dön Karadeniz’ Albümü sizi bekliyor

07 Kasım 2018 Çarşamba, 20:30


erdogan sahin sport

Cemre Kamacıoğlu ‘Dön Karadeniz’ Albümü sizi bekliyor
Karadeniz müziği sevenler, farklı bir tını duymak isteyenlerin imdadına yetişen “Dön Karadeniz.” Albüm ile Cemre Kamacıoğlu şarkıları sizlerle.
O bir Solist Bir Felsefeci Bir ‘Kazım Koyuncu’ Sevdalısı ve Gürcü Kültürüne ilgi duyan kaliteli kişilik Yeni Albüm çalışması ‘Dön Karadeniz’ ile dijital platformlarda kulaklarınızı ve yürekleriniz çınlatacak Karadenizcin yeşiline, mavisine ve en önemlisi o yaylalarına sizi götürecek çalışmasıyla sizlerle.
Cemre Kamacıoğlu;”Tüm “Dön Karadeniz.” Albüm şarkıları artık Youtube Fono Muzik kanalında da var. Bu şarkının yeri bende çok ayrı.. Aslında tabi ki hepsi çok ayrı ama bu şarkı bana yazıldığı anı hemen hemen aynı haliyle yaşatıyor her dinlediğimde hala.. 3 yıl evvel, Rize’ye sadece iki günlük bir süre için gittim ve dönüş vakti geldi hemen. Her dönüşte yaşadığım şeyi yaşıyordum. Çayeli den koyulduk yola.. Arabanın camından bakarken, Karadeniz’in o içime sığmayan rengi ve hali gözümden akıp gidiyordu. Bir süre sonra artık göremeyecektim. O yüzden kıyı şeridini terk edene kadar gözümü kırpmamam gerekiyordu. Gözümden damlaları, dilimden notaları döküldü yol boyu. Öyle bir özgürlük hasreti ve öyle bir özleme isteği yok başka. Müzikle “yolda olmanın” verdiği haz başka bir şeyde yok. Bu şarkı, Çayeli-İstanbul arası, kıyı şeridinin bendeki halidir. İddiasız, hırssız, kendi halinde, kendinde.”dedi.
Batumi Post yöneticileri olarak Tamer-Kemal Arslan,’Sanatçı Cemre Kamacıoğlu’na yeni albüm çalışmasında başarılar diliyoruz.’

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Currency by Boom.ge