HTML hit counter - Quick-counter.net
Son Dakika
18 Aralık 2018 Salı

Divan Suites Batumi’de Sevgililer Günü Ayrıcalığı

30 Ocak 2018 Salı, 18:40
erdogan sahin sport

Divan Suites Batumi’de Sevgililer Günü Ayrıcalığı
SEVGİLİLER GÜNÜNÜ YURT DIŞINDA DİVAN FARKLI İLE YAŞAYIN
Divan Grubu’nun Divan Express Baku, Divan Erbil ve Divan Suites Batumi ile Sevgililer Günü’ne özel hazırladıkları romantik paketleriyle yurt dışında da büyülü bir güne davet ediyor.
Divan Express Baku, Divan Erbil ve Divan Suites Batumi otellerinde güne özel hazırlanan menüler canlı müzik eşliğinde servis edilirken, birbirinden cazip konaklama paketleri ihtişamlı bir 14 Şubat yaşamak isteyen çiftlere seçenekler sunuyor.
Divan Express Baku’da Aşk Temalı Sevgililer Günü
Şehrin tüm karmaşasından uzak konaklama imkanı sunan Divan Express Baku’da aşkın simgeleriyle bezeli romantik bir gün çiftleri bekliyor. Zümrüd Restaurant’ta canlı müzik eşliğinde sunulan Sevgililer Günü menüsünün yanı sıra iki kişilik konaklama da pakete dahil. Romantik esintilerin yer aldığı pakette oda ve masa süslemeleri Sevgililer Günü ruhunu yansıtıyor.
Divan Erbil’de Canlı Müzik Eşliğinde Sevgililer Günü
Divan Erbil, Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı set menüsüyle Chopin Piano Bar’da çiftlerle buluşuyor. Eşsiz bir deneyime davet eden Divan Erbil, romantik bir akşam geçirmek isteyen misafirleri için birbirinden leziz seçeneklerin yer aldığı menü hazırladı.
Divan Suites Batumi’de Sevgililer Günü Ayrıcalığı
Divan Suites Batumi, Sevgililer Günü’ne özel hazırlanan paketleriyle çiftlere benzersiz bir 14 Şubat yaşatacak. Konaklamanın yanı sıra akşam yemeğinin de dahil olduğu alternatifli paketler sunan Divan Suites Batumi’de misafirler, ekstra restoran harcamalarında yüzde 15, masajda ise yüzde 25 oranında indirimin sahibi oluyor. Kahvaltı dahil konaklama iki kişi 80 Dolar + KDV, akşam yemeğinin dahil olduğu konaklamalı paket ise iki kişi 130 Dolar + KDV’den satışa sunuluyor. Baş başa romantik bir Sevgililer Günü yemeği deneyimlemek isteyen çiftler için menünün iki kişilik fiyatı 50 Dolar + KDV.

Divan Suites Batumi’de Sevgililer Günü Ayrıcalığı

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Currency by Boom.ge