HTML hit counter - Quick-counter.net
Son Dakika
13 Kasım 2018 Salı

GALİP ÖZTÜRK’ÜN OTOBÜS HEDİYESİ,FC DİNAMO BATUMİ ‘YE BÜYÜK HEYCAN KATI

22 Ocak 2016 Cuma, 18:02
erdogan sahin sport

GALİP ÖZTÜRK’ÜN OTOBÜS HEDİYESİ,FC DİNAMO BATUMİ ‘YE BÜYÜK HEYCAN KATI

Türkiye’nin ve Gürcistan’ın Tanımış işadamı Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk,Türkiye’nin bir çok ilinde yapmış olduğu kamu ve eğitim binaları Galip Öztürk’ün hayır severlik imzalarını taşımaktadır. Çalışkan,Doğru,Dürüst ve Hayır sever işadamı Öztürk, Gürcistan da yaptığı yatırımlarla Gürcistan ekonomisine büyük katkılar sağlamakta ve iş imkanı sunmaktadır. Gürcistan’ın  Batum kenti olmak üzere bir çok kentinde yatırım yapmakta olan Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk Hayır severliği ile de tanınmaktadır. Eğitime,Gençliğe ve Spora Önem veren Öztürk  yine hayırseverliğini gösterdi.

Batum da yaşayan gençlerin her türlü spor faaliyetlerini destekleyen ve tüm yarışmalara yurt içi olsun yurt dışı olsun  katılan tüm sporcuların giderlerini karşılayan sponsor olan Öztürk, FC Dinamo  Batumi Spor kulübüne 2000 model bir otobus hibe etti.

Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk ; ‘’Ben Galip Öztürk Gürcistan vatandaşıyım Turizmle ilgili bir çok yatırım yaptım yap mayada devam edecem ederken buradaki Gürcistan halkında iş imkanı sağlamaya çalışıyorum aynı zamanda insanların kötü alışkanlıklardan uzaklaştıran şey spordur. İyi bir gençliğin yetişe bilmesi adına FC Dinamo Batumi spor kulübüne  otobüs bağışlıyorum iyi performans gösterdiklerinde Avrupa da katılacakları faaliyetlerde ben sponsor olama sözünü veriyorum.’’ Dedi.

Sözlerine Şöyle devam eden Galip Öztürk ; ‘’Gürcistan halkının Türkiye’ye gidip zor şartlarda çalıştıklarını biliyorum o yüzden gençliğe turizmle ilgili bir okul yapıyorum buradaki gençlerimizin meslek sahibi olup ta daha yüksek maaş almalarını istiyorum. Türkiye den turizmle ilgili gelen personeller yüksek maaşlar alıyorlar, Gürcistan Gençleri düşük maaş alıyorlar bu dengeyi sağlamak adına turizm okuluyla Gürcistan halkına ve gençliğine katkıda bulunmak istiyorum.’’Dedi.

FC Dinamo Batumi yöneticilerine Araç teslimatı yapıldıktan sonra tören sona erdi.

GALİP ÖZTÜRK’ÜN OTOBÜS HEDİYESİ,FC DİNAMO BATUMİ ‘YE BÜYÜK HEYCAN KATI 1

GALİP ÖZTÜRK’ÜN OTOBÜS HEDİYESİ,FC DİNAMO BATUMİ ‘YE BÜYÜK HEYCAN KATI

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Currency by Boom.ge