HTML hit counter - Quick-counter.net
Son Dakika
19 Ekim 2018 Cuma

HERKESİN RESMİNİ ÇEKEN RAFET FOTONUN, RESMİNİ BİZ ÇEKTİK

03 Mayıs 2017 Çarşamba, 00:58
erdogan sahin sport

HERKESİN RESMİNİ ÇEKEN RAFET FOTONUN, RESMİNİ BİZ ÇEKTİK
Doğu Karadeniz’in gelişen kenti Trabzon, imparatorluklara başkentlik yapmış, Şehzadeler yetiştirmiş Turizm ve liman kenti olan. Trabzon son beş yıldır Türk dizilerin etkisi ve Ortadoğu’daki iç karışıklardan dolayı zengin Arap turistlerin çekim merkezi olmuş ve gelişen kent, dünya sıralamasına girecek bir kent adayları arasında sıraya girmeye çalışmaktadır.
Trabzon’un kırk yılık seyyar fotoğrafçısı namı değer Rafet foto (Rafet Ceylan) ile karşılaştık Meydan park Atatürk heykelinin yanın da bir Arap turistin Resmini çekiyor ‘’Trabzon Hatırası’’ bunca teknolojiye rağmen herkesin Fotoğrafçı olduğu cebinde telefonu olan tableti olan hemen bir öz çekim yaptığı bir dönemde elli üç yaşındaki Rafet Ceylan’a soruyorum; Kaç yıldır bu mesleği yapıyorsunuz? Aldığım yanıt on dört yaşında deklanşöre dokunmaya başlamış artık bir tutku bir ekmek parası kapısı olmuş fotoğrafçılık.
Trabzon’a gelip meydan parkta dinlenip çayını yudumlayıp ve Rafet Foto dan resim çekinmeyen yerli yabancı turist yok desek abartmış olmayız.
Tabi Rafet foto, teknolojiyle hem yarışmış ve hem de yararlanmış, nasıl derseniz resmi çektikten sonra sırt çantasından tap etmek için küçük fotoğraf baskı makinesini çıkartıp o an çektiği fotoğrafları müşterilerine teslim ediyor.
Trabzon’a gelip meydan parkta çayınızı için ve yılların seyyar fotoğrafçısı Rafet Foto da bir Trabzon hatırası fotoğraf çekinmeden gitmeyin. Yoksa Trabzon geziniz eksik kalmış olur.

HERKESİN RESMİNİ ÇEKEN RAFET FOTO’NUN,RESMİNİ BİZ ÇEKTİK

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Currency by Boom.ge