HTML hit counter - Quick-counter.net
Son Dakika
13 Kasım 2018 Salı

Inturist Hotel- “bakuriani” de her gece halk dansları ve hafta sonları karaoke

23 Şubat 2016 Salı, 20:08
erdogan sahin sport

Inturist Hotel- “bakuriani” de her gece halk dansları ve hafta sonları karaoke

Acara Bölgesi başta olmak üzere Batum ve Gürcistan’ın nezih mekânları arasın da yer alan Inturist Hotel eğlence yaşantısıyla dünyada kendini ispatlamış oteller arasın da diye biliriz.

Nezih ve Rus mimarisi özeliklerine sahip olması ayrıca geleneksel ve günümüzü bir arada buluşturması ve tabi ki Metro Holding Grubunun olması kaliteyi, yeniliği sürekli üst seviyelere ulaştırmaları Doğu Karadeniz’in ve Kafkasların çekim merkezi olmasını sağlamakta ve her gün geleneksel Batum halk danslarının 20:00-24:00 arsı Batum’un tanınmış folklor dans gurubu ‘’Batusi’’ Michael Makhatadze yönetiminde yedi kişi den oluşan Batusi folklor dans gurubu

Gösterileriyle konuklarını büyülemekteler Gürcistan ve Acara halk danslarıyla konuklarını Inturist Hotel- “bakuriani” de ağırlamaktalar gurubun diğer üyeleri Nino Tygushi,Ediher Ahdushelidze,Murtaz Shakhelidze,Guran Shakhelidze ve Giga Mzekalava dan oluşmaktadır.

Inturist Hotel- “bakuriani” de halk dansları gösterisinden sonra her Cumartesi-Pazar Karaoke Partyleri düzenlenmekte olduğunu da hatırlatmadan geçmeyeyim.

Intourist Palace Otel genel müdürü Tuğçe Türk Ayağ’ın olduğunu da belirtelim,kalitenin ve yeniliğin mimarları arasında imzasının geniş bir alanı kapladığını da eklemeliyim.

Yakın bir zaman da Türkiye’nin meşhur sanatçılarından Hakan Altun’u da ağırlayacakları belirtildi.

Intourist Palace Otel genel müdürü

ıntourist hotel folk dansInturist Hotel bakuriani de her gece halk dansları ve hafta sonları karaoke 1

Yorum

  1. İsmail Türk

    Çarşamba Şubat 24th, 2016 at 01:31 ÖÖ

    Türkiyenin kültür elçisi Galip bey ve ekibini kutlamak lazım Gürcistanda olumsuz imajımızı olumluya çeviren yatırım,yardım severlik ve sosyal projelere verdiği desteklerle en sevilen Türk ünvanını aldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Currency by Boom.ge