HTML hit counter - Quick-counter.net
Son Dakika
13 Kasım 2018 Salı

Leogrand Hotel de Türkü Gecesi Muhteşem Geçti.

27 Şubat 2016 Cumartesi, 19:39
erdogan sahin sport

Leogrand Hotel de Türkü Gecesi Muhteşem Geçti.

Leogrand Hotel de Muhteşem Türkü Gecesi, Anadolu’nun yanık sesli Türk Halk Müziği Sanatçısı Neşet Abalıoğlu  Batum’lu ve Türkiye’den gelen dinleyicilerini  coşturdu, hüzünlendirdi, neşelendirdi ve  Anadolu’yu Batum’a taşıdı.

Organizasyonlarıyla, Gürcistan ve Türkiye olmak üzere ses getiren Leogrand Hotel,

Türkü Gecesiyle Konuklarını muhteşem ağırladı. Türkiye’nin Tanınmış Halk Müziği Sanatçılarından olan Neşet Abalıoğlu, Türkü Gecesin de Muhteşem bir performans gösterdi.

Leogrand Hotel Balo salonunun Tamamını dolduran konuklar Sanatçının Türküleriyle coştular, hüzünlendiler ve eğlendiler.

Türkiye den ve Batum da yaşayan Türkler, Gürcüler gece boyunca sanatçının söylediği Türkülere eşlik ederek eğlencenin doruk noktasına ulaştılar.

Leogrand Hotel yöneticisi Mert Bölükbaşı olduğunu belirtmeliyim, organizasyonların ve konukseverliğin ayrılmaz mimarı olduğunu ayrıca belirtmeliyim.

Türkü Gecesinin konukları arasında yer alanlar ; T.C. Batum Ticari Ataşesi Mikail Develioğlu,T.C. Gümrük Ataşesi Özay Kutlu,Trabzon siad’dan Hasan Kamil Hayali ,Batsiad Başkanı Ahmet Kara ve yönetim kurlu, Batumi Post Gazetesi adına Kemal Arslan  katıldı.

Leogrand Hotel de Türkü Gecesi Muhteşem Geçti 2.Leogrand Hotel de Türkü Gecesi Muhteşem Geçti. 1Leogrand Hotel de Türkü Gecesi Muhteşem Geçti. 3

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Currency by Boom.ge