HTML hit counter - Quick-counter.net
Son Dakika
13 Kasım 2018 Salı

Ortopedi ve Travmatoloji Uzman Doktor Uğur Kıran Hastaları ile Buluştu…

08 Şubat 2016 Pazartesi, 22:03
erdogan sahin sport

Ortopedi ve Travmatoloji Uzman Doktor Uğur Kıran Hastaları ile Buluştu…

Kaliteli sağlık hizmetlerine Türkiyede devam eden medicalpark hastaneler grubu, Batumda ofis açma çalışmalarına başlamıştır.Karadeniz bölgesinde Trabzon Karadeniz Medicalpark Hastanesi,  Trabzon Yıldızlı  Medicalpark hastanesi,  Ordu Medicalpark hastanesi, Samsun medicalpark hastanesi olarak 3 ilde 4 Hastane  kaliteli sağlık hizmeti vermektedir. Türkiye de toplam Başta istabul,Ankara,İzmir olmak zere toplam 29 hastane ile hizmetlerine devam etmektedir.Gürcistan yakınlığı ile karadeniz bölgesindeki hastanelerine gürcü vatantaşların ilgisi ile batumda irtibat ofisi çalışmaları devam etmektedir.Açılış öncesi ilk organizasyonunu 6.2.2016 günü yapmıştır.

Trabzon Medicalpark Karadeniz Hastanesi doktorlarından Ortopedi ve Travmatoloji Uzman Doktor Uğur Kıran Adjara özerk Cumhuriyeti Başkenti Batum’da 6.2.2016 tarihinde Medicalpark ofisinde hastaları ile buluştu.

Hastaların tedavilerinden sonraki takipleri hasta memnuniyeti ve güveni açısından yüksek önem taşımaktadır.

Medicalpark hastaneler grubu  Gürcistan temsicisi Dursun Özkanlı; hasta memnuniyeti ve güvenine vermiş olduğu önemden dolayı Adjara bölgesindeki bu bilgilendirme organizasyonlarını düzenli olarak devam edeceği bildirmiştir.6.2.2016 tarihinde ilki gerçekleştirilen bu organizasyonda Ortopedi ve travmatoloji branşından Atroskopi cerrahinde (kapalı ameliyat)  üstün başarıları imza atan Ortopedi ve Travmatoloji Uzman Doktor Uğur Kıran daha önce tedavi ettiği  Gürcü hastaları ile buluşması hastaları tarafından takdir edilmiş ve memnuniyetlerini bildirmişlerdir.

Özellikle Atroskopik Omuz yırtık ve yapışıklıkları, önçapraz bağ yırtıkları, menisküs yırtıkları konusunda zamanın çok önemli olduğunu, erken teşhis ve tedavinin iyileşme sürecini kısalttığını ve sakat kalma riskini ortadan kaldırdığını ve sağlığın ihmale gelmeyeceğini söyleyen doktorumuz Uğur Kıran ayrıca; Medicalpark hastaneler grubunun Türkiye’de son yıllarda sağlık alanında yapılan teknolojik yatırımların büyük bir kısmının alt yapı yatırım ve donanımlarının olduğunu ve Ortopedi alanın da da ciddi teknolojik cihazların olduğunu belirtmiştir.

Ortopedi ve Travmatoloji Uzman Doktor Uğur Kıran ayrıca; Spor yaralanmaların da da atroskopi cerrahi ile yapılan amaliyatların sporcular için daha verimli ve spora daha kısa sürede dönüşü sağlayacağını belirtmiştir.

Geçen yıl kalça protezi ameliyatı olan Lia KHABADZE, ameliyatını gerçekleştiren Op.Dr Uğur Kıran’ın Medicalpark Batum ofisine geleceğini haber alır almaz koltuk değneği ile geldi Doktor Uğur Kıran ın koltuk değneğini elinden alması ile yürüyerek evine gitti. Koltuk değneğinden kurtulan Lia KHABADZE mutlu bir şekilde medicalpark Batum ofisinden ayrılmıştır….Ortopedi ve Travmatoloji Uzman Doktor Uğur Kıran Hastaları ile Buluştu 01Ortopedi ve Travmatoloji Uzman Doktor Uğur Kıran Hastaları ile Buluştu 2Ortopedi ve Travmatoloji Uzman Doktor Uğur Kıran Hastaları ile Buluştu 3

Yorum

  1. Abdullah Dumbadze

    Salı Şubat 9th, 2016 at 09:55 ÖS

    Çok güzel bir hizmet… Medicalpark teşekkür ederiz

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Currency by Boom.ge