HTML hit counter - Quick-counter.net
Son Dakika
13 Kasım 2018 Salı

THY BATUM DA 10. YILINI GLOBAL BİR KATILIMLA KUTLADI

25 Ekim 2017 Çarşamba, 17:21
erdogan sahin sport

THY BATUM DA 10. YILINI GLOBAL BİR KATILIMLA KUTLADI
Türkiye’nin prestijli global hava yolu şirketi Turkish Airles (THY), on yıldır Acara Özerk Cumhuriyetinin Başkenti Batum da hizmet vermektedir.
Bu yıl onuncu yılı dolayısıyla Batumda bulunan bir otel de kutlama düzenledi. Kutlamaya Türkiye ve Acara bürokrasisi yanısıra Batumlular büyük bir coşkuyla katılım sağladılar.
Acara Halk Oyunları ekibi gösteriler yaptı.Thy ile çalışan turizm firmalarına plaketleri takdim edildi. Gelen konuklara Bilet çekiliş düzenlendi. Dünyanın çeşitli yerlerinden uçak biletleri hediye edildi.
Thy’nin batum’da 10.yıl kutlamasını T.C. Batum başkonsolosu Yasin Temizkan Acara meclis başkanı ve acaradan bazı bakanlar, Türkiye’den Artvin’nin Kemalpaşa Belediye başkanı ve Kaymakam ve Sarp Sınır Kapısı Mülki Amiri Mehmet Kemal Akpınar katıldı.Artvin Halk Dansları ekibi konuklar tarafın dan ilgiyle izlendi.
Ayrıca Batum da bulunan İran İslam Cumhuriyeti Başkonsolosu Hüseyin Meşhedi ve Azerbaycan Başkonsolosu Reşad İsmayılov da onuncu yıl kutlamalarına katılanlar arsındaydı.
THY BATUM DA 10. YILINI GLOBAL BİR KATILIMLA KUTLADI 12THY BATUM DA 10. YILINI GLOBAL BİR KATILIMLA KUTLADI 6THY BATUM DA 10. YILINI GLOBAL BİR KATILIMLA KUTLADI 3THY BATUM DA 10. YILINI GLOBAL BİR KATILIMLA KUTLADI 2THY BATUM DA 10. YILINI GLOBAL BİR KATILIMLA KUTLADI 1

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Currency by Boom.ge